Інтернет магазини

Приклад інтернет-магазинів. Інтернет-магазин - це вебсайт, на якому можна купувати товари та послуги. Вони стали все більш популярними серед покупців, оскільки дозволяють зручно та швидко купувати товари з будь-якого місця з доступом до Інтернету.

Створення інтернет-магазину може бути корисним для всіх видів торгівлі, оскільки це дає можливість збільшити свою онлайн присутність та підвищити доступність для клієнтів.

Ось кілька переваг створення інтернет-магазину для різних видів торгівлі:

  1. Для роздрібної торгівлі: Інтернет-магазин дозволяє роздрібним магазинам залучати клієнтів з усього світу і продавати товари в будь-який час. Також це зменшує витрати на оренду приміщення та оплату працівників.

  2. Для оптової торгівлі: Інтернет-магазин дозволяє оптовим постачальникам залучати нових клієнтів, пропонувати знижки та спеціальні пропозиції для постійних клієнтів.

  3. Для послуг: Інтернет-магазин дозволяє компаніям пропонувати свої послуги в будь-який час і в будь-якому місці. Також це дозволяє клієнтам забронювати послуги онлайн та здійснювати оплату.

Взагалі, створення інтернет-магазину допомагає підвищити ефективність продажів, збільшити прибуток та залучити нових клієнтів для будь-якого виду торгівлі.

Сторінка 1 із 2

Створенням інтернет-магазинів займаюся з 2008 року. Це основний тип робіт вебстудії SiTe-LINe.

Майже всі інтернет-магазини працюють однаково. Є базова пропозиція, яка підійде для продажу будь-яких товарів. Але, звичайно, при необхідності весь функціонал сайту може бути оформлений як вам завгодно.

Для цього просто складіть своє технічне завдання та надішліть його на пошту для оцінки вартості. Увага, оцінювати якісь інші сайти просто за посиланням не є логічно, і немає можливостей, ми можемо просто дивитися візуальне оформлення та оцінити його вартість.

Інтернет-магазин – це на 80% успішна та зручна панель управління та адміністрування, а вже потім функціонал для клієнта (вашого покупця). Оскільки продавцю протягом робочого дня відвідуваний інтернет-магазин потрібно робити багато роботи.

Панель управління, що надається, дозволяє змінювати, ціни, характеристики товару – відразу зі сторінки товару або категорії. Масове управління, редагування цін та іншого. Враховано всі нюанси сучасного пошукового просування інтернет-магазину.

Базова пропозиція створення інтернет-магазину під ключ містить: Оформлення макета під вашу тематику продажів (сюди входить розташування меню, колір посилань, фону та аналогічне). Модулі Нова Пошта, розвантаження товарів на прайс агрегатори hotline, розетка та аналогічне. Фільтр товарів, порівняння товарів, обране. Кнопки швидкого замовлення. Більш детально ви можете ознайомитись на сторінці пропозиції або попросити менеджера надати вам демонстрацію інтернет-магазину.

Інтернет-магазин на готовому макеті коштує приблизно 15000 – 30000 грн. Термін 7-14 днів. Повністю з нуля без використання готових напрацювань розробка інтернет-магазину під ключ можлива в системі OpenCart. Ви можете надати повне технічне завдання, макети та все, що хочете розмістити на сайті. Якщо ви не можете надати технічне завдання, необхідно спочатку розробляти його або робити сайт з бачення розробника. Інтернет-магазин з таким підходом до розробки коштуватиме 47 000-78 000 грн. Термін 30-90 днів.