Інтернет-магазин велосипедів

Інтернет-магазин велосипедів https://ardis-shop.com.ua/ редизайн та SEO сайту.

Рішення про створення інтернет-магазину велосипедів у Києві залежить від багатьох факторів, таких як конкуренція, попит на велосипеди в місті, наявність постачальників, наявність фінансових ресурсів для запуску та розвитку бізнесу та інші.

Однак, в загальному, інтернет-магазин велосипедів може бути дуже вигідним бізнесом.

Особливо в умовах пандемії, коли багато людей шукають способи активного відпочинку та спорту. Інтернет-магазин дозволяє пропонувати великий асортимент товарів та зручний спосіб замовлення, що може привернути клієнтів та збільшити продажі.

Проте, перед запуском інтернет-магазину велосипедів, необхідно провести дослідження ринку, з'ясувати, які моделі та типи велосипедів найбільш популярні серед покупців у Києві, оцінити конкуренцію та знайти надійних постачальників товарів. Також необхідно мати достатній рівень знань та навичок у розробці та підтримці веб-сайту, забезпеченні збереження даних та інформації про замовлення клієнтів, а також здійснювати ефективний маркетинг та рекламу, щоб привернути нових клієнтів та збільшити продажі.

Отже, робота інтернет-магазину велосипедів у Києві можлива та може бути успішною, якщо врахувати всі фактори та добре підготуватися до запуску бізнесу.

 

 

 

Інтернет-магазин велосипедів

Створенням інтернет-магазинів займаюся з 2008 року. Це основний тип робіт вебстудії SiTe-LINe.

Майже всі інтернет-магазини працюють однаково. Є базова пропозиція, яка підійде для продажу будь-яких товарів. Але, звичайно, при необхідності весь функціонал сайту може бути оформлений як вам завгодно.

Для цього просто складіть своє технічне завдання та надішліть його на пошту для оцінки вартості. Увага, оцінювати якісь інші сайти просто за посиланням не є логічно, і немає можливостей, ми можемо просто дивитися візуальне оформлення та оцінити його вартість.

Інтернет-магазин – це на 80% успішна та зручна панель управління та адміністрування, а вже потім функціонал для клієнта (вашого покупця). Оскільки продавцю протягом робочого дня відвідуваний інтернет-магазин потрібно робити багато роботи.

Панель управління, що надається, дозволяє змінювати, ціни, характеристики товару – відразу зі сторінки товару або категорії. Масове управління, редагування цін та іншого. Враховано всі нюанси сучасного пошукового просування інтернет-магазину.

Базова пропозиція створення інтернет-магазину під ключ містить: Оформлення макета під вашу тематику продажів (сюди входить розташування меню, колір посилань, фону та аналогічне). Модулі Нова Пошта, розвантаження товарів на прайс агрегатори hotline, розетка та аналогічне. Фільтр товарів, порівняння товарів, обране. Кнопки швидкого замовлення. Більш детально ви можете ознайомитись на сторінці пропозиції або попросити менеджера надати вам демонстрацію інтернет-магазину.

Інтернет-магазин на готовому макеті коштує приблизно 15000 – 30000 грн. Термін 7-14 днів. Повністю з нуля без використання готових напрацювань розробка інтернет-магазину під ключ можлива в системі OpenCart. Ви можете надати повне технічне завдання, макети та все, що хочете розмістити на сайті. Якщо ви не можете надати технічне завдання, необхідно спочатку розробляти його або робити сайт з бачення розробника. Інтернет-магазин з таким підходом до розробки коштуватиме 47 000-78 000 грн. Термін 30-90 днів.