Приклад інтернет-магазину на 160 000 товарів

Приклад інтернет-магазину на 160 000 товарів https://v-ua.com.ua/ і це у бюджетному оформленні та реалізації вартістю 10 000 грн + хостинг. З більш дорогими бюджетами у системі OpenCart легко реалізувати проєкти та з мільйонами товарів.

Створення сайту магазину з більше ніж 160 000 товарами може мати кілька переваг:

  1. Більший вибір товарів: Більша кількість товарів на сайті дозволяє клієнтам мати більший вибір при покупці товарів, що збільшує ймовірність знайти саме той товар, який їм потрібен.

  2. Збільшення потенційної аудиторії: Більша кількість товарів дозволяє привернути більше клієнтів з різних сфер та з різними інтересами, що збільшує потенційну аудиторію магазину.

  3. Збільшення продажів: Більша кількість товарів може привести до збільшення продажів, оскільки клієнти можуть знайти все, що їм потрібно на одному сайті.

  4. Покращення SEO: Чим більше товарів на сайті, тим більшою буде його релевантність для пошукових систем, що може покращити його SEO та збільшити кількість охоплення.

  5. Покращення репутації: Більша кількість товарів може покращити репутацію магазину, оскільки це може свідчити про його досвід та експертизу у своїй галузі.

Взагалі, більша кількість товарів на сайті магазину може мати багато переваг, включаючи більший вибір для клієнтів, збільшення потенційної аудиторії, збільшення продажів, покращення SEO та покращення репутації магазину.

 

 

Приклад інтернет-магазину на 160 000 товарів

Створенням інтернет-магазинів займаюся з 2008 року. Це основний тип робіт вебстудії SiTe-LINe.

Майже всі інтернет-магазини працюють однаково. Є базова пропозиція, яка підійде для продажу будь-яких товарів. Але, звичайно, при необхідності весь функціонал сайту може бути оформлений як вам завгодно.

Для цього просто складіть своє технічне завдання та надішліть його на пошту для оцінки вартості. Увага, оцінювати якісь інші сайти просто за посиланням не є логічно, і немає можливостей, ми можемо просто дивитися візуальне оформлення та оцінити його вартість.

Інтернет-магазин – це на 80% успішна та зручна панель управління та адміністрування, а вже потім функціонал для клієнта (вашого покупця). Оскільки продавцю протягом робочого дня відвідуваний інтернет-магазин потрібно робити багато роботи.

Панель управління, що надається, дозволяє змінювати, ціни, характеристики товару – відразу зі сторінки товару або категорії. Масове управління, редагування цін та іншого. Враховано всі нюанси сучасного пошукового просування інтернет-магазину.

Базова пропозиція створення інтернет-магазину під ключ містить: Оформлення макета під вашу тематику продажів (сюди входить розташування меню, колір посилань, фону та аналогічне). Модулі Нова Пошта, розвантаження товарів на прайс агрегатори hotline, розетка та аналогічне. Фільтр товарів, порівняння товарів, обране. Кнопки швидкого замовлення. Більш детально ви можете ознайомитись на сторінці пропозиції або попросити менеджера надати вам демонстрацію інтернет-магазину.

Інтернет-магазин на готовому макеті коштує приблизно 15000 – 30000 грн. Термін 7-14 днів. Повністю з нуля без використання готових напрацювань розробка інтернет-магазину під ключ можлива в системі OpenCart. Ви можете надати повне технічне завдання, макети та все, що хочете розмістити на сайті. Якщо ви не можете надати технічне завдання, необхідно спочатку розробляти його або робити сайт з бачення розробника. Інтернет-магазин з таким підходом до розробки коштуватиме 47 000-78 000 грн. Термін 30-90 днів.