Приклад магазину автофарб

Приклад магазину автофарб https://color-center.com.ua/ інтернет-магазин Color-Center Створено у 2018 році.

Створення свого магазину автофарб може бути корисним для бізнесу з кількох причин. Ось кілька переваг:

  1. Більший прибуток: Магазин автофарб може дозволити бізнесу отримувати більший прибуток, оскільки він може продавати фарбу без посередників та за більш високими цінами.

  2. Контроль якості: Бізнес може контролювати якість фарби, яку він продукує та продавати, що дозволяє забезпечити клієнтів якісним продуктом та зберегти репутацію компанії.

  3. Розширення асортименту: Магазин автофарб дозволяє бізнесу розширити свій асортимент та продавати додаткові товари для автомобілів, такі як засоби для догляду за лакофарбовим покриттям, шини, деталі та аксесуари.

  4. Клієнтська лояльність: Магазин автофарб може допомогти підвищити лояльність клієнтів, які зазвичай повертаються до того ж магазину, який продав їм якісну фарбу.

Взагалі, створення свого магазину автофарб може бути корисним для бізнесу, оскільки він дозволяє збільшити прибуток та розширити асортимент, зберегти контроль якості та підвищити клієнтську лояльність.

 

 

Приклад магазину автофарб

Створенням інтернет-магазинів займаюся з 2008 року. Це основний тип робіт вебстудії SiTe-LINe.

Майже всі інтернет-магазини працюють однаково. Є базова пропозиція, яка підійде для продажу будь-яких товарів. Але, звичайно, при необхідності весь функціонал сайту може бути оформлений як вам завгодно.

Для цього просто складіть своє технічне завдання та надішліть його на пошту для оцінки вартості. Увага, оцінювати якісь інші сайти просто за посиланням не є логічно, і немає можливостей, ми можемо просто дивитися візуальне оформлення та оцінити його вартість.

Інтернет-магазин – це на 80% успішна та зручна панель управління та адміністрування, а вже потім функціонал для клієнта (вашого покупця). Оскільки продавцю протягом робочого дня відвідуваний інтернет-магазин потрібно робити багато роботи.

Панель управління, що надається, дозволяє змінювати, ціни, характеристики товару – відразу зі сторінки товару або категорії. Масове управління, редагування цін та іншого. Враховано всі нюанси сучасного пошукового просування інтернет-магазину.

Базова пропозиція створення інтернет-магазину під ключ містить: Оформлення макета під вашу тематику продажів (сюди входить розташування меню, колір посилань, фону та аналогічне). Модулі Нова Пошта, розвантаження товарів на прайс агрегатори hotline, розетка та аналогічне. Фільтр товарів, порівняння товарів, обране. Кнопки швидкого замовлення. Більш детально ви можете ознайомитись на сторінці пропозиції або попросити менеджера надати вам демонстрацію інтернет-магазину.

Інтернет-магазин на готовому макеті коштує приблизно 15000 – 30000 грн. Термін 7-14 днів. Повністю з нуля без використання готових напрацювань розробка інтернет-магазину під ключ можлива в системі OpenCart. Ви можете надати повне технічне завдання, макети та все, що хочете розмістити на сайті. Якщо ви не можете надати технічне завдання, необхідно спочатку розробляти його або робити сайт з бачення розробника. Інтернет-магазин з таким підходом до розробки коштуватиме 47 000-78 000 грн. Термін 30-90 днів.