Сайт-візитки

У цьому розділі роботи як найдешевші на основі готового рішення розробника. Так і індивідуальні сайти, які створювалися виходячи із завдань та вимог поставлених клієнтом. Всі приклади - це вже готові сайти, створені та передані клієнтам. Усі сайти створені в системах керування Joomla, Wordpress, OpenCart.

Сторінка 1 із 2

Сучасний сайт-візитка має стильний, адаптивний вигляд.

Але ще має бути максимально адаптованою для пошукового просування. За допомогою провідних систем управління WordPress, Joomla сайти, створені у вебстудії SiTe-LiNe виходять ефективними. Для ефективності використовуються перевірені модулі та розширення, що дозволяють надавати пошуковим машинам код сайту максимально швидко та зручно.

Сайти, як правило, швидко потрапляють в індекс пошукових систем, тому що розміщуються у власних каталогах портфоліо. Навіть без подальших робіт з пошукового просування або повної відсутності реклами, сайти займають якісь позиції та починають допомагати вашому бізнесу просуватися. За бажання можна замовити комплекс робіт з SEO просування, а також настроювання рекламної компанії.