Приклад сайту каталогу будівельних компаній та блогу

Приклад сайту каталогу будівельних компаній та блогу. Створено сайт блог, тематика - будівельні матеріали. Сайт містить багато статей на тему будівництва. Та також надає послуги для розміщення у каталозі компаніям та магазинам пов'язаних з будівництвом та ремонтом. 

Приклад сайту каталогу послуг будівельних компаній. Дивиться сайт можна по посиланню https://buduemosami.org.ua/

Приклад сайту блогу.  Дивиться розділ блогу можна тут https://buduemosami.org.ua/stati-pro-budivnytstvo-ta-budivelni-materialy

Приклад сайту каталогу будівельних компаній. Дивиться як зроблено каталог компаній https://buduemosami.org.ua/katalog-budivelnyh-kompanij-ta-internet-magazyniv

Цей сайт є каталогом будівельних компаній та блогом. На сайті можна знайти інформацію про компанії, їхні послуги та проєкти, які вони виконували. Крім того, блог містить корисні поради та статті з питань будівництва та ремонту, що можуть допомогти користувачам планувати та здійснювати ремонтні та будівельні роботи. Сайт має простий та зрозумілий дизайн, що дозволяє легко знаходити потрібну інформацію та переходити до бажаних проєктів та статей.

Сучасний сайт-візитка має стильний, адаптивний вигляд.

Але ще має бути максимально адаптованою для пошукового просування. За допомогою провідних систем управління WordPress, Joomla сайти, створені у вебстудії SiTe-LiNe виходять ефективними. Для ефективності використовуються перевірені модулі та розширення, що дозволяють надавати пошуковим машинам код сайту максимально швидко та зручно.

Сайти, як правило, швидко потрапляють в індекс пошукових систем, тому що розміщуються у власних каталогах портфоліо. Навіть без подальших робіт з пошукового просування або повної відсутності реклами, сайти займають якісь позиції та починають допомагати вашому бізнесу просуватися. За бажання можна замовити комплекс робіт з SEO просування, а також настроювання рекламної компанії.